Cześć wszystkim!
Our Role Play z dniem dzisiejszym rozpoczyna swoją oficjalną działalność. Wraz z otworzeniem forum zaczyna się nowy etap w działalności serwera. Start jest już bardzo blisko, a wszystkie sprawy techniczne są na etapie polerowania!

Beta testy
Poszukujemy osób do testowania skryptu gry przed startem! Chętnych zapraszam na prywatną wiadomość na forum lub na Discordzie.

Liderzy grup
Chcesz wykazać się smykałką do przedsiębiorczości? A może jesteś urodzonym przywódcą? Lub typem spod ciemnej gwiazdy? Jeśli tak to zapraszamy do poszczególnych działów na forum. Rekrutacja na przedsiębiorstwa, organizacje przestępcze oraz liderów organizacji publicznych jest otwarta! Spróbuj, a może to ty będziesz najbardziej znaną postacią tego serwera! Podania wysyłajcie w odpowiednich działach: Organizacje publiczne(w poszczególnych działach dotyczących danej organizacji), Przedsiębiorstwa, Organizacje przestępcze.

Gdzie gramy?
Głównym miejscem rozgrywki jest Paleto Bay, aczkolwiek gra odbywa się na terenie całego hrabstwa Blaine County. Staramy się scentralizować rozgrywkę aby nie uzyskać efektu miasta duchów, ale nie zabraniamy Wam również grać poza granicami Paleto.

Oczekujcie na więcej, wkrótce zaczynamy!